Akustik Panel ve Akustik Sünger

Akustik Paneller 95 kg/m3 yoğunluğunda cam yünü levhadan oluşmaktadır, üzeri özel kumaşla kaplanarak son halini alır. Akustik Paneller mekanda oluşan ses karışıklığını önler ve eko sorunlarını gidermeye yardımcı olur ve aynı zamanda duvar dekorasyon ürünüdür. Akustik Süngerler ise daha fazla ses emici özelliğine sahip özel olarak üretilmektedir, stüdyo ve ses kayıt odalarında sesin kalitesini artırmak için kullanılmaktadır.

Akustik Cam

Akustik Camlar sesi karşı tarafa iletmesini önlemek için özel olarak üretilmektedir ve yangına dayanıklı cam türüdür. Stüdyo ve Fabrika alanlarında karşılaşabilirsiniz, bu camlar özel olarak üretilmekte ve profil ile birlikte montajı sağlanmaktadır ve sesiz tamamen dışarıya çıkmasını önlemektedir.

Akustik Kapı

Mekan ses yalıtımı yapılmış ise buna uygun olarak akustik kapılar tercih edilmelidir. Akustik Kapılar sesi karşı tarafa yansımasını engeller ve ses yalıtımına etkili şekilde yardımcı olucaktır. Bu kapılar yangına dayanıklı şekilde özel olarak üretilmektedir, içerisinde 2 çeşit ses yalıtım şiltesi kullanılarak 3 katmanda oluşmaktadır.

Ses Yalıtımı

Mekanda oluşan ses karışıklığı ve eko sorunları gidermek amacıyla stüdyo, ofis ve bir çok mekanlara ses yalıtımı yapmaktayız. Ses yalıtımı yapılmış mekanlarda ses daha kaliteli ve net bir hale gelmekte ve eko, ses karışıklığı sorunları tamamen çözülmektedir.